Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchuInštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu

IČO: 109 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Košíkova č. 9 V živnostenskom registri
Obec: Nitra Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Nitra
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 24.5.2012 16:49 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Firma Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: JURA-0496
Zoznam 5 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Nitra. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Inštitút výchovy a vzdelávania pracovníkov obchodu a cestovného ruchu , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

23.5.2012

Táto stránka bola načítaná za 0.04089 s.