II Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v ŠtítnikuII Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v Štítniku

IČO: 36585581 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Štítnik Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Štítnik
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  Družstvo nemôže okrem výstavby bytov, garáži, ich údržby a s tým spojených služieb pre členov družstva vykonávať inú hospodársku činnosť
  •  súd v zmysle § 3 zák. č. 72/70 Zb. v znení podľa článku 5 a 6 schválených stanov družstva takto:
  •  družstvo vykonáva bytovú výstavbu
  •  okrem tejto hlavnej úlohy vyvíja družstvo aj iní činnosť a to: - stará sa o riadnu a včasnú údržbu družstevného bytového majetku, - stavi na pravidlá svojpomocou garážu pre svojich členov, - vedie členov družstiev k účasti na svojpomocných akciách pri výstavbe a údržbe bytov, úprava sídlisk a pod.,
  •  predmet činnosti družstva určujú stanovy družstva, prijaté na ustanovujúcej členskej schôdzi, konanej dňa 22.augusta 1964, podľa zák. č. 109/64 Zb.

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme II Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v Štítniku má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme II Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v Štítniku, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Štítnik. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme II Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v Štítniku , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme II Stavebné bytové družstvo občanov pri MNV v Štítniku , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.11966 s.