HUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovaniaHUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovania

IČO: 586471 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Nádražná 1 V živnostenskom registri
Obec: Ivanka pri Dunaji Zoznam platcov DPH
PSC: 90028 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Ivanka pri Dunaji
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:40 

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme HUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovania má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme HUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovania, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Ivanka pri Dunaji. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme HUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovania , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme HUMA - Štátny podnik pre projektovanie architektúry, urbanizmu a územného plánovania , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03312 s.