Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o.Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o.

IČO: 44091362; DIČ: SK2022579240 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Drietoma 928 V živnostenskom registri
Obec: Drietoma Zoznam platcov DPH
PSC: 91303 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Drietoma
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 10:08 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Drietoma. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Hitachi Power Tools Slovakia s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

9.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02513 s.