Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o.Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o.

IČO: 36861219 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Zigmundíkova 1 V živnostenskom registri
Obec: Vrbové Zoznam platcov DPH
PSC: 92203 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Vrbové
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 23:58 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore - gynekológia a pôrodníctvo

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Vrbové. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Gynekológia - MUDr. Borodáč, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02329 s.