GREY FARM s.r.o.GREY FARM s.r.o.

IČO: 36195740 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 146 V živnostenskom registri
Obec: Švábovce Zoznam platcov DPH
PSC: 05912 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Švábovce
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 17:30 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu s rozličným tovarom
  •  obchodná činnosť s drevnou hmotou, piliarskymi výrobkami, výrobkami z dreva, strojmi a strojovými zariadeniami určenými na dopravu, mamipuláciu, spracovanie a porez drevnej hmoty

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme GREY FARM s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme GREY FARM s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Švábovce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme GREY FARM s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme GREY FARM s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02631 s.