Golden eyes 3D agency, s.r.o.Golden eyes 3D agency, s.r.o.

IČO: 36647756; DIČ: SK2022167972 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Mestská záhrada 1909 V živnostenskom registri
Obec: Rimavská Sobota Zoznam platcov DPH
PSC: 97901 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Rimavská Sobota
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 14:16 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  1 Bezpečnostná služba podža zákona č. 473/2005 Z.z. O poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov /zákon o súkromnej bezpečnosti/ v rozsahu: A Strážna služba: a/ ochrana majetku na verejne prístupnom mieste, b/ ochrana majetku na inom
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebitežovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovatežom živnosti (vežkoobchod)
  •  upratovacie a čistiace služby

Firma Golden eyes 3D agency, s.r.o.

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: GOLD-0034
Zoznam 1 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma Golden eyes 3D agency, s.r.o.
Upozornenie !!!. To, že je spoločnos vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí by funkčná.

Domény Golden eyes 3D agency, s.r.o. - Prehžad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Rimavská Sobota. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04192 s.