Golden eyes 3D agency, s.r.o.



Golden eyes 3D agency, s.r.o.

IČO: 36647756; DIČ: SK2022167972 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Mestská záhrada 1909 V živnostenskom registri
Obec: Rimavská Sobota Zoznam platcov DPH
PSC: 97901 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Rimavská Sobota
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 14:16 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  1 Bezpečnostná služba podľa zákona č. 473/2005 Z.z. O poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov /zákon o súkromnej bezpečnosti/ v rozsahu: A Strážna služba: a/ ochrana majetku na verejne prístupnom mieste, b/ ochrana majetku na inom
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  upratovacie a čistiace služby

Firma Golden eyes 3D agency, s.r.o.

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: GOLD-0034
Zoznam 1 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma Golden eyes 3D agency, s.r.o.
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény Golden eyes 3D agency, s.r.o. - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Rimavská Sobota. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Golden eyes 3D agency, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.




Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04098 s.