GIMEX akciová spoločnosťGIMEX akciová spoločnosť

IČO: 17640806 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Železničiarska ul. V živnostenskom registri
Obec: Galanta Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Galanta
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: nie je dostupný 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  Vývoz a dovoz tovaru, jeho realizácia na zahraničnom trhu a trhu ČSFR. Vykonávanie služieb zahraničným osobám ako i osobám ČSFR a prijímanie služieb od zahraničných osôb a od osôb ČSFR súvisiacich s predmetom podnikania spoločnosti okrem vývozu a dovozu tovaru alebo vykonávania iných činností ustano

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme GIMEX akciová spoločnosť má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme GIMEX akciová spoločnosť, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Galanta. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme GIMEX akciová spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme GIMEX akciová spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

18.3.2010

Táto stránka bola načítaná za 0.02626 s.