Exclusive, spol. s r.o.Exclusive, spol. s r.o.

IČO: 31425623 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 133 V živnostenskom registri
Obec: Dolné Srnie Zoznam platcov DPH
PSC: 91641 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Dolné Srnie
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 22:52 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu ( okrem motorových vozidiel, žieravín a jedov, odpadov, farebných kovov, výbušnín, zbraní a streliva )
  •  maloobchod a sprostredkovanie obchodu ( okrem motorových vozidiel, žieravín a jedov, odpadov, farebných kovov, výbušnín, zbraní a streliva )
  •  poradenská a konzultačná činnosť v tejto oblasti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Exclusive, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Exclusive, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Dolné Srnie. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Exclusive, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Exclusive, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03793 s.