ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formyERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy

IČO: 318 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Panenská 8 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: 81103 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 21:06 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Firma ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: MRIA-0174
Zoznam 8 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ERNST & YOUNG AUDIT SLOVENSKO, spol. s r.o. - Pozor zmena právnej formy , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.22536 s.