EOM - HEALTH, s. r. o.EOM - HEALTH, s. r. o.

IČO: 44318987 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Tatranská 247 V živnostenskom registri
Obec: Lisková Zoznam platcov DPH
PSC: 03481 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Lisková
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 15:10 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  •  organizovanie kurzov, školení a seminárov
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení - ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti o deti a dorast v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore pediatria a dorastové lekárstvo ambulancii špecializovanej am
  •  vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  •  dopravná zdravotná služba

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme EOM - HEALTH, s. r. o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme EOM - HEALTH, s. r. o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Lisková. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme EOM - HEALTH, s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme EOM - HEALTH, s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0224 s.