Endo - Ped, s.r.o.Endo - Ped, s.r.o.

IČO: 36659983 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Fučíkova 973/21 V živnostenskom registri
Obec: Dolný Kubín Zoznam platcov DPH
PSC: 02601 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Dolný Kubín
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 5.12.2011 23:14 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  poskytovanie zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom zariadení- ambulancii všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti o deti a dorast v zdravotníckom povolaní lekár, študijnom odbore všeobecné lekárstvo a v špecializačnom odbore pediatria, dorastové lekárstvo a v ambulancii špecializovanej a

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Endo - Ped, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Endo - Ped, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Dolný Kubín. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Endo - Ped, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Endo - Ped, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03888 s.