ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/

IČO: 31624499 Informácie v obchodnom registri
Ulica: J. Milca 6 V živnostenskom registri
Obec: Žilina Zoznam platcov DPH
PSC: 01001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Žilina
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 4.12.2011 23:54 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  inžinierska činnosť /stavebný inžiniering/

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/ má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Žilina. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/ , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ECONOMIC BROKER MANAGER - Stavebný inžiniering, družstvo /skrátene EBM - Stavebný inžiniering, družstvo/ , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

1.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.06161 s.