E U R O P R O M , spol. s r.o.E U R O P R O M , spol. s r.o.

IČO: 31612059 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Nám. SNP 20 V živnostenskom registri
Obec: Zvolen Zoznam platcov DPH
PSC: 96001 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Zvolen
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: nie je dostupný 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť
  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností okrem sortimentu viazaných a koncesovaných obchodných živností

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme E U R O P R O M , spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme E U R O P R O M , spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Zvolen. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme E U R O P R O M , spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme E U R O P R O M , spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

19.3.2010

Táto stránka bola načítaná za 0.03715 s.