Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o.Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o.

IČO: 31381596; DIČ: SK2020320588 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Košická ul. 58 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: 82109 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 8.12.2011 13:00 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  nákup, predaj a sprostredkovanie predaja tovarov a služieb a informácií najmä pre oblasť organizácie, ekonomiky a riadenia podnikov
  •  poriadanie kurzov a seminárov
  •  oceňovanie podnikateľských subjektov
  •  ekonomické a organizačné poradenstvo
  •  činnosť audítora
  •  vedenie účtovníctva

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Dunajská audítorská spoločnosť, spol. s r.o. v skrátenej forme DAS, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

7.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.23739 s.