DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o.DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o.

IČO: 17317371 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Solivarská 13 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 8.12.2011 09:41 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výstavba, nákup nehnuteľností a ich rekonštrukcia pre vlastné potreby spoločnosti.
  •  predaj vecí /okrem vecí, na predaj ktorých treba osobitné povolenie/
  •  vývoz a dovoz vecí s výnimkou vecí uvedených v nar. vl. ČSFR čís. 256/1990 Zb., ktorým stanovia vývozy a dovozy vecí a ďalšie činnosti na ktorých vykonávanie sa vyžaduje povolenie zahranično-obchodnej činnosti

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DUNAJ - IMPEX, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

7.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.24015 s.