Družstvo vlastníkov oviecDružstvo vlastníkov oviec

IČO: 31585159; DIČ: SK2021210642 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Braväcovo Zoznam platcov DPH
PSC: 97664 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Braväcovo
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 01:36 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  spoločný chov oviec a prevádzkovanie salaša
  •  poľnohospodárstvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Družstvo vlastníkov oviec má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Družstvo vlastníkov oviec, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Braväcovo. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Družstvo vlastníkov oviec , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Družstvo vlastníkov oviec , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02209 s.