Družstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová VesDružstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová Ves

IČO: 593478 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Zápotockého 18 V živnostenskom registri
Obec: Spišská Nová Ves Zoznam platcov DPH
PSC: 05201 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Spišská Nová Ves
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 16:43 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  vyhžadávanie zdrojov pitnej a úžitkovej vody, kopné sondy (domové studne)
  •  poradenská a expertízna činnos z oblasti tvorby a ochrany životného prostredia, hydrogeológie a inžinierskej geológie

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Družstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová Ves má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Družstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová Ves, ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Spišská Nová Ves. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Družstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Družstvo Hydroekoprieskum Spišská Nová Ves , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0337 s.