DREVOSPOL, v.o.s.DREVOSPOL, v.o.s.

IČO: 31679196; DIČ: SK2020511020 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 247 V živnostenskom registri
Obec: Habura Zoznam platcov DPH
PSC: 06752 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Habura
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 01:09 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba, nákup a predaj drevených výrobkov
  •  sprostredkovanie obchodu, nákup a predaj dreva, drevených výrobkov, stavebného materiálu, kovových výrobkov a materiálu, potravinárskeho tovaru

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DREVOSPOL, v.o.s. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DREVOSPOL, v.o.s., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Habura. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DREVOSPOL, v.o.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DREVOSPOL, v.o.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02296 s.