DRACON AIRLINE, akciová spoločnosťDRACON AIRLINE, akciová spoločnosť

IČO: 35778440 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Hálkova 32 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: 83103 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 9.8.2012 13:30 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb
  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DRACON AIRLINE, akciová spoločnosť má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DRACON AIRLINE, akciová spoločnosť, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DRACON AIRLINE, akciová spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DRACON AIRLINE, akciová spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

8.8.2012

Táto stránka bola načítaná za 0.24437 s.