Dom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť ŽilinaDom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť Žilina

IČO: 36424382 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Žilina Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Žilina
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 13.12.2011 20:59 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Dom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť Žilina má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Dom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť Žilina, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Žilina. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Dom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť Žilina , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Dom Techniky, Československá vedeckotechnická spoločnosť Žilina , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.16529 s.