DOGO, spol. s r.o.DOGO, spol. s r.o.

IČO: 36395137 Informácie v obchodnom registri
Ulica: č. 474 V živnostenskom registri
Obec: Staškov Zoznam platcov DPH
PSC: 02353 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Staškov
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 5.12.2011 18:51 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností
  •  sprostredkovateľská činnosť

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DOGO, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DOGO, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Staškov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DOGO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DOGO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0203 s.