DOGO, spol. s r.o.DOGO, spol. s r.o.

IČO: 36395137 Informácie v obchodnom registri
Ulica: č. 474 V živnostenskom registri
Obec: Staškov Zoznam platcov DPH
PSC: 02353 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Staškov
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 5.12.2011 18:51 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebitežovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovatežom živnosti /vežkoobchod/ v rozsahu vožných živností
  •  sprostredkovatežská činnos

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DOGO, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme DOGO, spol. s r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Staškov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DOGO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme DOGO, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02657 s.