DIAMÍR, s.r.o.DIAMÍR, s.r.o.

IČO: 35674164; DIČ: SK2020429862 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 128 V živnostenskom registri
Obec: Nižná Boca Zoznam platcov DPH
PSC: 03234 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Nižná Boca
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 5.12.2011 15:48 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu, nákladnej dopravy a služieb v rozsahu voľných živností
  •  veľkoobchod s poľnohospodárskymi základnými produktami a živými zvieratami, s potravinami a tabakovými výrobkami, s priemyselným tovarom, s pevnými, tekutými a plynnými palivami, s pohonnými látkami, s kovmi a kovovými rudami, s drevom a stavebným materiálom, so železiarskym tovarom, inštalatérsky
  •  stolárstvo
  •  maloobchod s potravinami, kozmetickým tovarom s textilom, odevami, obuvou a koženým tovarom, s nábytkom a svietidlami, s priemyselným tovarom, elektrospotrebičmi a elektronikou, so železiarskym tovarom, farbami skleneným tovarom, s knihami, novinami, časopismi, písacími a kancelárskymi potreba mi
  •  ubytovacie služby v ubytovacích zariade- niach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach
  •  píliarska drevovýroba a impregnácia dreva

Firma DIAMÍR, s.r.o.

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: DIAM-0004
Zoznam 2 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma DIAMÍR, s.r.o.
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény DIAMÍR, s.r.o. - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DIAMÍR, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DIAMÍR, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Nižná Boca. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DIAMÍR, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DIAMÍR, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

2.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02564 s.