DARNE Poprad, spol. s r.o.DARNE Poprad, spol. s r.o.

IČO: 31666973 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Sv. Egídia 95 V živnostenskom registri
Obec: Poprad Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Poprad
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 14:44 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  služby cestovnej kancelárie
  •  veľkoobchodná a sprostredkovateľská činnosť s priemyselným tovarom, spotrebným tovarom, drogériou, textilom, koženými výrobkami, spotrebnou elektronikou, konfekciou, športovými potrebami, odevami, obuvou

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme DARNE Poprad, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme DARNE Poprad, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Poprad. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme DARNE Poprad, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme DARNE Poprad, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.03344 s.