Credit Corp, a.s.Credit Corp, a.s.

IČO: 34119884 Informácie v obchodnom registri
Ulica: E.F.Scherera 9 V živnostenskom registri
Obec: Piešťany Zoznam platcov DPH
PSC: 92101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Piešťany
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 1.2.2013 12:29 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  obchodné poradenstvo
  •  sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  •  podnikateľské poradenstvo

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Credit Corp, a.s. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Credit Corp, a.s., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Piešťany. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Credit Corp, a.s. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Credit Corp, a.s. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

31.1.2013

Táto stránka bola načítaná za 0.04706 s.