CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o.CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o.

IČO: 31700918; DIČ: SK2020492573 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Hollého 3 V živnostenskom registri
Obec: Košice Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Košice
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 16:52 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  konzultačná, poradenská, sprostredkovateľská a prieskumná činnosť v oblasti riešenia výstavby a prevádzkovania malých vodných elektrární a ďalších ekologicky čistých zdrojov energie
  •  prevádzkovanie malých vodných elektrární, ďalších ekologicky čistých zdrojov energie
  •  leasingová činnosť
  •  obchodná činnosť: kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľných živností
  •  výroba, nákup a predaj elektrickej energie

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Košice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme CLEAN ENERGY SOURCES - ALPHA, spoločnosť s ručením obmedzeným, v skratke: C E S - ALPHA, s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.07318 s.