CLASSIC spol. s r.o.CLASSIC spol. s r.o.

IČO: 17642311; DIČ: SK2020395520 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: Trebatice Zoznam platcov DPH
PSC: 92210 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Trebatice
Registrované domény Zobrazenie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 4.12.2011 17:24 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba výrobkov ťažkej a ľahkej konfekcie, bytového textilu, brašnárskych výrobkov a výrobkov koženej galantérie a poskytovanie služieb obyvateľstvu v týchto odboroch
  •  obchodná a sprostredkovateľská činnosť v odboroch textilná konfekcia, textilná metráž, bytový textil, výrobky kožennej galantérie, z dreva a priemyselný a spo- trebný tovar

URL adresy firmy:

Firma CLASSIC spol. s r.o.

je registrovaná u spoločnosti SK-NIC pod kódom: CLSI-0002
Zoznam 1 náhodne vybraných domén, ktorých vlastník je firma CLASSIC spol. s r.o.
Upozornenie !!!. To, že je spoločnosť vlastníkom domény neznamená, že ju používa pre svoju potrebu. Doména nemusí byť funkčná.

Domény CLASSIC spol. s r.o. - Prehľad obsahu domén

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme CLASSIC spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme CLASSIC spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Trebatice. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme CLASSIC spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme CLASSIC spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

1.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02901 s.