Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o.Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o.

IČO: 44515499 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 141 V živnostenskom registri
Obec: Trnava pri Laborci Zoznam platcov DPH
PSC: 07231 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Trnava pri Laborci
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 14.12.2011 00:30 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  správa bytového/nebytového fondu
  •  obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Trnava pri Laborci. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Bytové spoločenstvo Trnava pri Laborci s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

12.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02356 s.