Bytové družstvo URPÍN Banská BystricaBytové družstvo URPÍN Banská Bystrica

IČO: 176877 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Národná 13 V živnostenskom registri
Obec: Banská Bystrica Zoznam platcov DPH
PSC: 97401 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Banská Bystrica
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 01:35 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výkon správy domu č. súp. 843, 845 kat.úz. Banská Bystrica a s tým súvisiace zabezpečovanie prevádzky a údržby spoločných častí a spoločných zariadení domu, priľahlých pozemkov a nebytových priestorov
  •  prenechanie nebytových priestorov do nájmu fyzických a právnických osôb

Zoznam personálne príbuzných firiem:

    Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Bytové družstvo URPÍN Banská Bystrica má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme Bytové družstvo URPÍN Banská Bystrica, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Banská Bystrica. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Bytové družstvo URPÍN Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme Bytové družstvo URPÍN Banská Bystrica , napíšte nám na Firmy SR.
    Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

    5.12.2011

    Táto stránka bola načítaná za 0.06293 s.