ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/

IČO: 17317444 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Košická 12 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 8.12.2011 09:41 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie v oblasti služieb v tuzemsku a zahraničí
  •  požičovňa automobilov
  •  kúpa rozličného predaja za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rozsahu voľnej živnosti v tuzemsku a zahraničí
  •  výroba textilných výrobkov
  •  prevádzkovanie cestovnej kancelárie

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/ má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/ , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ATLANTIC TRADE COMPANY spol. s r.o. /v slovenskom jazyku/ ATLANTIC TRADE COMPANY Ltd. /v anglickom jazyku/ , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

7.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.2393 s.