Anubis gold, spol. s r.o.Anubis gold, spol. s r.o.

IČO: 36450065 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Moyzesova 58 V živnostenskom registri
Obec: Prešov Zoznam platcov DPH
PSC: 08001 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Prešov
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 17:54 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživatežské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba a predaj čečinových výrobkov
  •  sprostredkovanie obchodu a služieb
  •  obchodná činnos - kvety rezané, umelé a črepnikové, semená, priesady, záhradnícke potreby, metrový a kusový textil, odevy, drogériový tovar /okrem jedov a žieravín/, školské a kancelárske potreby, športové potreby, obuv, hračky, kozmetika, krištál, sklo, porcelán, bižutéria, koža, kožené
  •  kopírovacie práce

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme Anubis gold, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme Anubis gold, spol. s r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Prešov. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme Anubis gold, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme Anubis gold, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.04019 s.