ALORA, spol. s r. o.ALORA, spol. s r. o.

IČO: 31656340 Informácie v obchodnom registri
Ulica: V živnostenskom registri
Obec: adresa neznáma Zoznam platcov DPH
PSC: Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa adresa neznáma
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 14:37 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  podnikateľské poradenstvo a poradenská činnosť pre leasing
  •  marketingová činnosť
  •  obchodná, sprostredkovateľská a poradenská činnosť: . plynové, olejové horáky a kotly, meracia a regulačná technika . potravinárske suroviny a výrobky, mäso a mäsové výrobky, ryby a výrobky z rýb, živé zvieratá . textil, metrový textil, galantéria, usne, kožušiny, výrobky z kože, kožená galantér
  •  reklamná a propagačná činnosť
  •  prekladateľská činnosť

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ALORA, spol. s r. o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ALORA, spol. s r. o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: adresa neznáma. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ALORA, spol. s r. o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ALORA, spol. s r. o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02193 s.