ALFA verejná obchodná spoločnosťALFA verejná obchodná spoločnosť

IČO: 31561667 Informácie v obchodnom registri
Ulica: kpt. Nálepku 12/939 V živnostenskom registri
Obec: Detva Zoznam platcov DPH
PSC: 96211 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Detva
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 14:41 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu
  •  veľkoobchod s potravinami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, agroproduktami, spotrebným a priemyselným tovarom

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ALFA verejná obchodná spoločnosť má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ALFA verejná obchodná spoločnosť, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Detva. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ALFA verejná obchodná spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ALFA verejná obchodná spoločnosť , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.0307 s.