ALEXSO TRANS, s. r. o.ALEXSO TRANS, s. r. o.

IČO: 46081984 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Kopčianska 15 V živnostenskom registri
Obec: Bratislava Zoznam platcov DPH
PSC: 85101 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Bratislava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 9.1.2013 19:11 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy
  •  kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  •  prenájom motorových vozidiel

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme ALEXSO TRANS, s. r. o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme ALEXSO TRANS, s. r. o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Bratislava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme ALEXSO TRANS, s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme ALEXSO TRANS, s. r. o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

8.1.2013

Táto stránka bola načítaná za 1.17455 s.