AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o.AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o.

IČO: 36467553 Informácie v obchodnom registri
Ulica: 1 V živnostenskom registri
Obec: Gregorovce Zoznam platcov DPH
PSC: 08266 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Gregorovce
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 6.12.2011 18:34 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  reštauračné služby
  •  poľnohospodárska výroba vrátane predaja spracovaných a nespracovaných poľnohospodárskych produktov za účelom ďalšieho predaja
  •  sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy
  •  organizovanie spoločenských podujatí
  •  výrobná činnosť - mäso a mäsové výrobky
  •  kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

Zoznam personálne príbuzných firiem:

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Gregorovce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme AGROTOUR PREŠOV, spol. s r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

5.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02534 s.