AGROSPOL Honce s.r.o.AGROSPOL Honce s.r.o.

IČO: 36177172; DIČ: SK2020036810 Informácie v obchodnom registri
Ulica: č.97 V živnostenskom registri
Obec: Honce Zoznam platcov DPH
PSC: 04932 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Honce
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 17:40 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu
  •  obchodná činnosť: obilie, osivo, krmivo, kvety, rastliny, živé zvieratá, surové kožky a kože, surový tabak, potraviny, nápoje, tabak, zelenina, ovocie, mäso, mäsové výrobky, cukor, čokoláda, cukrovinky, tovar pre domácnosť, textil, odevy, obuv, elektrické prístroje pre domácnosť vrátane rozhlasových
  •  veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami
  •  poľnohospodárska výroba, vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov
  •  prenájom poľnohospodárskych strojov a zariadení

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme AGROSPOL Honce s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme AGROSPOL Honce s.r.o., ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Honce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme AGROSPOL Honce s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme AGROSPOL Honce s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02098 s.