AGROSPOL Honce s.r.o.AGROSPOL Honce s.r.o.

IČO: 36177172; DIČ: SK2020036810 Informácie v obchodnom registri
Ulica: č.97 V živnostenskom registri
Obec: Honce Zoznam platcov DPH
PSC: 04932 Kataster nehnutežností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Honce
Registrované domény Hžadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 17:40 

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  sprostredkovanie obchodu
  •  obchodná činnos: obilie, osivo, krmivo, kvety, rastliny, živé zvieratá, surové kožky a kože, surový tabak, potraviny, nápoje, tabak, zelenina, ovocie, mäso, mäsové výrobky, cukor, čokoláda, cukrovinky, tovar pre domácnos, textil, odevy, obuv, elektrické prístroje pre domácnos vrátane rozhlasových
  •  vežkoobchod s farmaceutickými výrobkami
  •  požnohospodárska výroba, vrátane predaja nespracovaných požnohospodárskych výrobkov
  •  prenájom požnohospodárskych strojov a zariadení

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme AGROSPOL Honce s.r.o. má len informatívny charakter a nie je použitežný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeni! Na tejto stránke konkrétne o firme AGROSPOL Honce s.r.o., ktorej sídlo je podža obchodného registra v obci: Honce. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hžadanie firiem podža IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme AGROSPOL Honce s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňova (verejné) informácie o firme AGROSPOL Honce s.r.o. , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnos do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhžadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02215 s.