AGRE s.r.o. RožňavaAGRE s.r.o. Rožňava

IČO: 36197602 Informácie v obchodnom registri
Ulica: Nám. Baníkov 1 V živnostenskom registri
Obec: Rožňava Zoznam platcov DPH
PSC: 04801 Kataster nehnuteľností
Telefón: Uprav formulár Telefonický kontakt
Zobrazenie na mape Mapa sídlo Mapa Rožňava
Registrované domény Hľadanie registrovaných domén
Personálne obsadenie Fyzické a právnické osoby

Dátum aktualizácie: 7.12.2011 19:13 

MAPA a GPS v okolí firmy. Uživateľské údaje:

Zoznam deklarovaných činností firmy:

  •  výroba hotových krmív
  •  výroba potravinárskych výrobkov-vajcia
  •  veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v odbore: poľnohospodárske produkty, potraviny, nápoje, tabak a tabakové výrobky, ovocie, zelenina, mäso a mäsové výrobky, drogériový tovar /okrem jedov a žieravín/ kozmetika, pracovné odevy, ochranné pracovné prostriedky, pracovné náradie, kŕmné zmesi, agrochemi
  •  výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín
  •  výroba pracovných odevov
  •  poľnohospodárska výroba
  •  sprostredkovanie obchodu

Prinášame Vám dostupné verejné informácie z OR SR. Tento výpis o firme AGRE s.r.o. Rožňava má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony! Údaje sa mohli od poslednej aktualizácie zmeniť! Na tejto stránke konkrétne o firme AGRE s.r.o. Rožňava, ktorej sídlo je podľa obchodného registra v obci: Rožňava. Databáza neobsahuje všetky firmy. Zoznam príbuzných firiem je generovaný na základe personálneho prepojenia firmy. Hľadanie firiem podľa IČO je možné z úvodnej stránky Firmy. V prípade, že máte ďalšie informácie o firme AGRE s.r.o. Rožňava , napíšte nám na Firmy SR. V prípade, že si neželáte zverejňovať (verejné) informácie o firme AGRE s.r.o. Rožňava , napíšte nám na Firmy SR.
Pridaj bezplatne svoju firmu, prevádzku, predajňu, živnosť do NOVÉHO portálu GPS POI umožníš zákazníkom bezproblémové vyhľadanie objektu na Internete a službe Google Maps.

6.12.2011

Táto stránka bola načítaná za 0.02275 s.